Mějte se ráda přehled

Mějte se ráda
https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416855/bmid_mejte-se-rada-ICV-416855.jpg 4 16 16

• Nadáváte si v duchu si za to, co jste řekla, že jste nestihla termín nebo že vypadáte hloupě? • Máte pocit, že vaše tělo je nedokonalé nebo že nejste správně oblečená? • Cvičíte, protože se cítíte provinile kvůli jídlu, které jste snědla? • Pracujete dlouho do večera, abyste ukázala šéfovi, kolegům i sobě, že jste dost dobrá? • Vyvíjíte na sebe tlak ve snaze být dokonalá? Pokud ustavičně zažíváte stres, může to ve vašem těle napáchat pořádnou paseku. Chronický stres nabourává váš imunitní systém, zvyšuje riziko infarktu a mrtvice, urychluje proces stárnutí a způsobuje náchylnost k úzkostem a depresím. Z nekonečného koloběhu stresu a úzkostí vás zachrání tato kniha. Je plná rad a nápadů, které vám nejspíše budou připadat velmi snadné a jednoduché – a o to přesně jde. Sebeláska není nukleární věda. Pravidelná porce sebelásky prospívá zdraví. Je to jedna z nejpozitivnějších věcí, které pro sebe můžete udělat: •Budete si věřit a zvládnete cokoli, na co pomyslíte. • Budete se obklopovat lidmi, kteří vás mají rádi a váží si vás. • Budete sportovat proto, že to prospívá vašemu tělu a že si přejete žít zdravě. • Budete bez výčitek jíst jídlo, po kterém je vám dobře. • Budete si dopřávat volno a odpočinek, abyste nabraly sílu. • Budete pomáhat druhým a věnujete čas důležitým věcem a lidem. • Dovolíte lidem, aby vás měli rádi, protože se máte sama ráda. Nejúžasnější věci v životě jsou často prosté a všichni je známe…... celý text

Pro ženy Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Grada
Originální název:

The Little Book of Self-Care , 2017


více info...

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mějte se ráda. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (3)

Mosula
23.07.2023 3 z 5

Přišlo mi to trochu jako sbírka sebepečujících článků z časopisu Žena a život. Nicméně byla jsem nadšená z grafického zpracování a věřím, že pro někoho knížka může být přínosem.

horkosladka
12.01.2023 3 z 5

Na téma všudeopěvované sebelásky celkem dobrá knížka s praktickými radami jak se cítit líp sám se sebou. Nic převratného, ale napsáno je to hezky a srozumitelně. Co bych ale vytkla, že už podle názvu knihy je to zaměřeno jen na ženy. Jako by se nedostatek sebelásky týkal jen ženského pohlaví... Pokud hledáte knihu, která vám poradí jak o sebe pečovat, meditovat, jíst zdravěji a co zlepšit, abyste měla lepší náladu, tak je to fajn, ale jestli chcete zapracovat na své sebeúctě a sebedůvěře, sáhla bych asi po jiném titulu.


Andulino
28.11.2020 5 z 5

Nádherná kniha! Pro mě, člověka, který se osobnímu rozvoji již nějakou dobu věnuje, představovala kniha krásné shrnutí základních myšlenek lásky v mysli, tělu i životu obecně. Opravdu, dle originálního názvu, krásná Little book of self-care. I tak mě však některé myšlenky a nápady velmi překvapily, až téměř dojaly. Nádherné ilustrace jsou navíc pohlazením po duši. Velmi doporučuji i těm, kteří se s literaturou osobního rozvoje a sebelásky ještě nesetkali a rádi by zjistili, jestli to je něco pro ně.

všechny komentáře

Související novinky (1)

Knižní novinky (32. týden)

04.08.2019


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Mějte se ráda v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených24x
ve Čtenářské výzvě3x
v Knihotéce26x
v Chystám se číst40x
v Chci si koupit13x
v dalších seznamech1x

Štítky knihy

sebeláska

Autorovy knížky

Mel Noakes
anglická
2019  73%Mějte se ráda