Pán vášně přehled

Pán vášně https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379964/mid_pan-vasne-Hsr-379964.png 4 110 110

Medieval Song série

Mladé hraběnce určil umírající otec za manžela čestného a bojovného barona, aby jeho pomocí uchránil pro dceru rodinný majetek. Oba mladí lidé vstupují do manželství z povinnosti, ale hned od počátku společného života musejí bojovat nejen o majetek, ale i o vlastní životy. Společná dobrodružství posilují vzájemnou sympatii a oba partneři se brzy přesvědčí o upřímné lásce toho druhého.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Rosehaven , 1996

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Pán vášně. Přihlašte se a napište ho.

účetní
03.04.2021 3 z 5

Bohužel z tohoto dílu tak nadšená nejsem, možná i proto, že nebyl čas a trvalo mi to dlouho, a to je vždycky špatně. Hastings se mi líbila, o mužích nic nevěděla, takže se dalo chápat, že někdy jednala zbrkle, ale Severina jsem vzala na milost až ke konci knihy. Ale výhrady mám a souhlasím s komentářem Pomněnky. Místy mi to přišlo opravdu těžkopádné až divné, stejně jako opravdu příšerný přebal.

petraj30
23.07.2019 5 z 5

Pěkné odreagování, jen bych hlavní hrdince ze začátku zakroutila krkem a Sverinovi zase na konci :-) ale i tak se mi to moc líbilo. Bez slova arci bych se obešla, nejdřív jsem si myslela, že je to nějaké jméno. No nic, jdu si přepsat knihu

Ms.Floyd
30.08.2017 4 z 5

Příjemný příběh, sympatičtí hrdinové, ucházející zápletka a boží kuna O:) Hvězdu ubírám za ten otřesný "arci" překlad, ten se teda opravdu nepovedl. Jinak knihu doporučuji :)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Pán vášně v seznamech

v Právě čtených1x