Mama pre Veroniku přehled

Mama pre Veroniku https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/507852/bmid_mama-pre-veroniku-SEx-507852.jpg 4 275 275

Zdravotná sestra Mária sa po desiatich rokoch neúspešného bezdetného manželstva odhodlá na odvážny krok a odchádza od muža napriek presvedčeniu, že okrem obľúbenej práce a večernej samoty ju už nič pekné v živote nečaká. Ale ani šťastie, ani nešťastie netrvajú večne a aj Márii osud napokon prichystá prekvapenie.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mama pre Veroniku. Přihlašte se a napište ho.

Maanna
06.01.2024 3 z 5

V rámci žánru asi dobré, ale pro mne je to všechno takové barvotiskově placaté a stereotypní. Děti nejsou nikdy protivné. Ústřední pár je naprosto bezchybný a občasní záporáci také takoví příručkoví. Vývoj postav se moc nekoná, akorát obvykle potřebují někoho, aby je popostrčil na tu správnou cestu ke stereotypnímu štěstí... Jen se nemohu ubránit dojmu, že bych se v tomhle sterilním receptu na štěstí za chvíli udusila.
Pro ilustraci: "Byl to jednoduchý muž, přímý, neznal přetvářku a závist, žil pro rodinu, miloval svou ženu, dcery, a nevzdával se naděje, že jednou, možná, jim osud dopřeje syna." Pro mě na té postavě prostě není nic životného.

boeink
19.05.2023 3 z 5

Jako oddechovka dobrý.
Kniha ze života, znám ženy, které si prošly takovým peklem. Marie mě ale tou svou pitomostí hrozně rozčilovala.

simca9342
04.03.2023 5 z 5

Marie touží celé své manželství po dítěti, ale nepřichází a nepřichází. Kromě smutku přichází ale agrese nebo zlost, když v nemocnici vidí novorozence, těhotné matky. Pracuje totiž jako zdravotní sestra na dětském, kde ji přesunuli. Je to pro ni složité vše zvládnout a nejen to. Bude mít jednou vysněnou dceru?

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mama pre Veroniku v seznamech

v Právě čtených5x