Malá čarodějnice přehled

Malá čarodějnice https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/477313/bmid_mala-carodejnice-653eab94cf863.png 5 222 222

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Malá čarodějnice. Přihlašte se a napište ho.

ZuzanaK.
22.03.2024 4 z 5

Srdcovka. Tuhle knihu si pokaždé užívám.
Z dětství mám navíc knihu naposlouchanou z kazety, skvěle namluvené J. Bohdalovou. Vždy, když knihu čtu, v hlavě slyším Abraxasovo "vyspinkala, vyspinkala?".

mataaskorice
06.02.2024 4 z 5

Čtyřletá dcera mě překvapila - u příběhů o malé čarodějnici vydržela, napjatě poslouchala a dožadovala se další kapitoly. Příběh sám o sobě není špatný. Malá čarodějnice koná dobro a pomáhá jiným tvorům najít cestu z jejich nesnází. Jazyk vypravování je barvitý a kultivovaný, rozvíjející slovní zásobu čtenáře či posluchače. Od dětství mám ale problém se Smetanovými ilustracemi. Od mala mi přišly strašidelné, nepěkné. Jako dospělák si obrázky ráda prohlížím, dokážu ocenit osobitý styl Smetany, ale stejně tam je cosi dávného, podprahového, co mi vůči malé čarodějnici vadí.

huhuhu
26.12.2023 4 z 5

Večerníček o malé čarodějnici jsem jako dítě moc ráda neměla, tak se mi do knihy příliš nechtělo. Ale nakonec musím říct, že to nebylo špatné, a synové (8 a 6 let) příběhy dobré čarodějnice a jejího kamaráda havrana Abraxase poslouchali s velkým zaujetím.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Malá čarodějnice v seznamech

v Právě čtených1x