Mach a Šebestová v histórii přehled

Mach a Šebestová v histórii
https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485164/bmid_mach-a-sebestova-v-historii-wrW-485164.jpg 4 57 57

Ďalšie dobrodružstvá dvoch školákov a psa Jonatána, ktorí tentoraz podniknú výlet do histórie. Mach so Šebestovou vďaka kúzelnému slúchadlu opäť prežijú neuveriteľné príhody. Zažijú Napoleonovu porážku pri Waterloo, Šebestová sa stane na pár dní francúzskou kráľovnou, zoznámi sa s malým Mozartom a so Šemíkom sa zúčastní dostihov v Chuchli.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Mach a Šebestová v histórii. Přihlašte se a napište ho.

ddkk
25.03.2024 5 z 5

Tyhle příběhy Macha a Šebestové nám ještě chyběly (a zatím chybí i M. a Š. za školou). Pobavily nás stejně jako ty ostatní, chlapečci se dověděli novinky z historie, přičemž nejvíce je zaujal Napoleon Bonaparte a Šemík. A napříště to máme nalajnované jasně: nejprve výlet k nedalekému Památníku bitvy tří císařů a pak v Praze na Vyšehrad.

Mně osobně nejvíce naštvala Marie Antoinette - jak ta chtěla vychytrale vyklouznout z vlastní popravy, to se teda nevidí! Stejně nevyklouzla!

Doporučujeme a vůbec nám nevadí dlouhatánské věty pana Macourka. Koneckonců, ty jsou přece jeho poznávacím znamením a navíc si stejně vždycky představujeme neopakovatelný přednes Petra Nárožného.

yellow
26.11.2022 3 z 5

Příběhy pro mě byly asi nejzajímavější, co jsme dosud z Macha a Šebestové četly. Ale prostě ten způsob, jakým je to napsané mi celou knížku značně zprotivil.

mia.com
28.08.2018 4 z 5

Další fajn příběhy Macha a Šebestové. Tyhle jsou podle mě nejzajímavější díky cestování do historie.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Mach a Šebestová v histórii v seznamech

v dalších seznamech3x