Tri životy jedného muža přehled

Tri životy jedného muža https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127250/bmid_tri-zivoty-jedneho-muza-W0O-127250.jpg 4 30 30

Reinkarnovaný série

Fotograf Josh Ryder utrpí zranenie po výbuchu bomby v Ríme. Keď sa zotaví, zistí, že má vidiny, ktoré ho prenášajú do Ríma na konci 4. storočia a do Ameriky v 19. storočí. Vyhľadá pomoc v Nadácii Fénix, kde sa zaoberajú prevteľovaním a spomienkami na minulý život. Spolu s Malachaiom Samuelsom z nadácie odchádza do Ríma, kde sa našla starodávna hrobka, v ktorej sú zrejme pozostatky jednej z posledných rímskych vestálok. V hrobke by sa mohli nachádzať aj bájne kamene pamäti, ktoré dokážu vyvolávať spomienky na minulosť. Josh spozná v pochovanej žene vestálku Sabinu, do ktorej bol kedysi ako pohanský kňaz Julius zaľúbený a čakali spolu dieťa. Do hrobky však vnikne zlodej, ktorý ukradne kamene pamäti a postrelí profesora Rudolfa, ktorý pracuje na vykopávkach.... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Slovart (SK)

The Reincarnationist , 2007

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tri životy jedného muža. Přihlašte se a napište ho.

Dada077
09.07.2019 4 z 5

zaujímavý pohľad na životy po živote, alebo reinkarnáciu. Počas čítania som sa viackrát zastavila a snažila si uvedomiť smer, kam sa môj život rúti. Hľadať v pamäti udalosti, zážitky minulosti, či každej predchádzajúcej minulosti a cez ich porovnanie sa sa snažiť nakuknúť do vlastnej budúcnosti. Úryvok: " Je to dar, vidieť do hĺbok žiaľu, pretože až keď si uvedomíš, že niekto môže trpieť
toľkou bolesťou a stále fungovať hovoriť zdvorilo, podať ti ruku a povedať, že ho teší, pochopíš, že sa nikdy nemôžeš poddať, alebo vzdať. Vždy existuje druhá šanca, druhý
deň. To je zázrak ľudského ducha. Prijmi tú bolesť. Daj jej, čo si zaslúži. Iba tak ju môžeš poraziť."

karolina7748
11.12.2017

Knihu jsem dočetla, chtěla jsem vědět jak to dopadne nebylo to špatné,ale asi ne úplně můj šálek kávy

babicka_amalka
25.04.2017 3 z 5

četlo se dobře, nicméně žádný zázrak se nekonal; přesto nelituji času stráveného nad touto knihou;

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tri životy jedného muža v seznamech

v dalších seznamech1x