Lucia přehled

Lucia https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502891/bmid_lucia-4pi-502891.jpg 4 386 386

Mrazivý triler obľúbeného Bernarda Miniera! Zlo sa nezastaví pred ničím. Preto ho musí zastaviť ona. Skupina študentov kriminológie odhalí existenciu vraha, ktorý svoje obete aranžuje podľa renesančných obrazov. Je možné, že vraždil znova? Keď polícia nájde brutálne ukrižovaného madridského vyšetrovateľa, zdá sa, že sa nemýlili. Jeho partnerka Lucia Guerrero sa s pomocou študentov púšťa do zložitého vyšetrovania. Spoločne budú čeliť svojim najhorším obavám, vlastnej minulosti – a pravde, ktorá je odpornejšia než všetky zverstvá z legiend a mýtov.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Lindeni

Lucia , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lucia. Přihlašte se a napište ho.

Kami33
15.04.2024 4 z 5

Čtivý a napínavý příběh. I když za spojitost s obrazy mi přišla trochu navíc.

knihomolkadorfa
07.04.2024 3 z 5

Tak nevím. Anotace mě hodně naladila, ale knížka mi přišla průměrná a dost rozvleklá. Vraha jsem odhadla až těsně před koncem. No, možná mi chyběl Martin.

Miška74
30.03.2024 5 z 5

Miniera mám moc ráda a jsem ráda, že jsem se v této knize nezklamala. Čtivý příběh, který měl spád a byl velmi napínavý. Tentokrát mi trvalo, než jsem si správně tipla pachatele a o to to bylo pro mne zajímavější. Už se těším na další knížku.

10 nejprodávanějších eknih (listopad)

16.12.2022

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

14.11.2022

Kosti v srdci, Hrad ve Skotsku a další knižní novinky (46. týden)

13.11.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Lucia v seznamech

v Právě čtených7x