Limit přehled

Limit https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212370/mid_limit-212370.jpg 4 95 95

2025. Průkopnické technologie vnesly revoluci do kosmických letů. Američané i Číňané v neúprosném závodě těží hélium 3 – prvek, jenž má vyřešit všechny energetické problémy světa. Tou dobou má detektiv Owen Jericho vypátrat v Šanghaji zmizelou čínskou disidentku Jo-jo.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Limit. Přihlašte se a napište ho.

Maraiser
06.11.2022 4 z 5

No, bylo to zajímavé, líbilo se mi to, ale jak je u Schätzinga zvykem, někdy zbytečně roztahané. Paradoxně největší tendence přeskakovat stránky, a občas jsem to i udělal, jsem měl ve chvíli, kdy se to začalo dramatizovat na Měsíci. Naopak mne velmi zaujaly statě, které by mohly být jakoby bokem - dějiny Rovníkové Guineje
Největší hvězdou knihy je pro mne každopádně Owen Jericho.

Zmitko.m
07.12.2020 4 z 5

Velmi objemná kniha, co mne zaujala svou blízkou možnou budoucností...Přesto je spousta stran věnována podrobnému popisu buď krajiny či technologie, alu u scifi knihy to asi nemůže být jinak....Kdo za vším stojí mne napadlo přibližně ve 2/3 knihy...Je to zajímavý příběh podle Shatzinga, ale Vzpoura oceánů mi přišla zajímavější..

Sejna1955
19.07.2020 5 z 5

byl jsem nadšený, zápletka jako hrom.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Limit v seznamech

v Právě čtených14x