Válka velké trojky (limitovaná edice) přehled

Válka velké trojky (limitovaná edice) https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381693/bmid_valka-velke-trojky-limitovana-edice-gG2-381693.jpg 4 28 28

KOŘEN VŠEHO ZLA Před dávnými časy narazila jedna nevinná žena na zlověstný artefakt: skříňku ve tvaru lebky. Otevřela ji… a vypustila do světa sedm smrtelných hříchů. O tisíce let později se světem začne plížit zlo – a do cesty se mu postaví armáda hrdinů. Nejmocnější z těchto hrdinů se shromáždí ve třech týmech, z nichž každý nese ve svém názvu slova „liga spravedlnosti“. Každý z těchto týmů má vlastní metody a motivy. Příměří, které mezi nimi panuje, je křehké, ale vydrželo. Až doteď. Ve světě se znovu objevila Pandořina skříňka a její vliv, jenž kazí lidi, se šíří jako nemoc. Vůči jejímu zlu není imunní dokonce ani Superman. Její moc může ovládnout pouze někdo s nejčistějším nebo nejtemnějším srdcem. Planetu Zemi prohledává trojice záhadných bytostí a pátrá po tajemstvích skříňky. Mezi třemi týmy složenými z největších hrdinů světa vypukne válka, která má rozhodnout o osudu nebezpečného artefaktu. A v zákulisí zla číhá ještě větší zlo…... celý text

Literatura světová Komiksy
Vydáno: , BB art

Justice League: Trinity War , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Válka velké trojky (limitovaná edice). Přihlašte se a napište ho.

ladyKristyn
27.07.2019 5 z 5

Opět skvělé propojení superhrdinů, jejich příběhy jsou nekonečné a vždy nádherné.

B-artX
12.07.2019 4 z 5

Válka velké trojky byla docela fajn. Musím pochválit Pandoru a celkové propojení s mytologií, sick Supermana, cool zápletku a libec konec. Negativa jsou docela pomalá první půlka, podivná linka Constantina a Shazama a lehce nehezké dialogy. Kresba je fajn, příběh ve finále je super. Doporučuji pokud máte New 52 rádi a načtenou. 8/10

KillHurt
19.12.2018 4 z 5

Tento díl dokázal propojit starý řecký mýtus s mýtem DC univerza. Více se orientuji v komiksech od Marvelu, tak nevím, jestli se jedná o nejvhodnější paralelu k Občanské válce. Rozhodně se tam dají styčné plochy. Občanská válka však vítězí na plné čáře. To nijak neshazuje kvalitu tohoto komiksu. Kresba je líbivá a dramatická a napomáhá i novému čtenáři se zorientovat ve velkém počtu postav. Navnadilo mě to na další díly a rozhodně si přečtu něco o Constantinovi, na kterého jsem se chystal už dávno.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Válka velké trojky (limitovaná edice) v seznamech

v Právě čtených1x