Lhář přehled

Lhář https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/432810/lharscLzHl-d0K-.jpeg 4 43 43

V psychologickém thrilleru od autorky románu Slepí je obhájce prominentních kriminálníků sám obžalován z vraždy. Úspěšný manhattanský advokát Peter Caine bez výčitek svědomí zastupuje vrahy, pedofily a násilníky. Je zvyklý v soudní síni vyhrávat: své práci a touze uspět obětuje vše, včetně vztahu s přítelkyní a pubertálním synem. Když je zavražděna jeho bývalá milenka Charlie Doylová, život se mu obrátí naruby. Charlie byla nevlastní dcerou newyorského státního zástupce Harrisona Doyla. Ten jediný kdysi dokázal Petera u soudu porazit a nyní je přesvědčený, že za vraždou mladé ženy stojí právě jeho někdejší rival. Navíc tomu nasvědčuje i řada důkazů. Peter se zoufale snaží dokázat svou nevinu a přitom zjišťuje, že nejvíc člověku dokážou ublížit jeho nejbližší. Pravda o vraždě Charlie Doylové je totiž mnohem zvrácenější a zlověstnější, než by si kdo vůbec dokázal představit…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Host

Once a Liar , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lhář. Přihlašte se a napište ho.

m2056
30.08.2023 1 z 5

Za mě zbytečně vydána kniha.

8211
05.10.2022 4 z 5

Velice čtivá kniha ze zajímavého právnického prostřední. Hlavní protagonista je odporný člověk ubližující lidem okolo. Líbí se mi popis a průběh jeho psychického rozpoložení a vnímání. Zároveň je zajímavé dozvědět se něco praktického z právnického světa. Super kniha.

Olous1
30.09.2022

Bohužel nedávám hvězdičky, neboť jsem knihu nedočetla. Asi už jsem moc vybíravá. Kniha mě vůbec neoslovila. Moc mě to mrzí, ale jdu do kvalitnější četby. Času je málo a knih mnoho.

Knižní novinky (6. týden)

02.02.2020

Kniha Lhář v seznamech