Temné diery přehled

Temné diery https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144224/bmid_temne-diery-SGe-144224.jpg 4 197 197

Posledná časť voľnej trilógie. Annah vie ako prežiť. Odkedy sa Elias pridal k regrútom, žije sama v Temnom Meste. Vlastne skôr prežíva. Protektorát už neexistuje a regrúti predstavujú po Vzbure skôr hrozbu než oporu, a tak je každý deň iba snahou dopracovať sa k ďalšiemu ránu. Annah ťaží minulosť, rany na duši i na tele. Prežiť v tomto meste nie je jednoduché a dni zrazu prinášajú nové a nové prekvapenia. Udalosti naberajú spád. Stretnutie so sestrou strieda zoznámenie s Catcherom a Eliasov návrat. Nakazené potkany, znesvätení či Mudovia už zďaleka nie sú jediným ohrozením života. Annah čoskoro zisťuje, že krutosť regrútov sa vyrovná ohavnostiam, ktoré páchajú znesvätení a Rezervácia nie je žiadnym ostrovom istoty. Podarí sa jej napriek všetkému zbúrať múry, ktoré jej bránia v láske? Zdolá nástrahy, ktoré pre obyvateľov Temného Mesta prichystá horda znesvätených? Prežije, alebo skončí ako večne nenásytný a malátny prízrak?... celý text

Dobrodružné Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

The Dark and Hollow Places , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Temné diery. Přihlašte se a napište ho.

denniys
12.04.2023 2 z 5

Před pár dny jsem tuto sérii konečně dočetla.. nechápu, jak jsem to dokázala.. Tma a prázdnota mi přišla úplně nejhorší ze všech dílů. Nápad super, vše ostatní je strašný.

vlkove
04.12.2021 3 z 5

HODNOCENÍ SÉRIE: 59 %

frantisek8863
22.04.2021 4 z 5

Co díl, to nová hlavní postava a nová komunita. Opět se propojují osudy minulých postav. Všemi třemi díly se opakuje linie citových pochybností, litování se, nevyspitatelné emotivní kotrmelce, alespoň to zachrańuje hororová atmosféra. Jako celek je trilogie s dobrými a slabšími místy vhodná k dočtení. Jen si nejsem jistý, že kvůli slabinám stojí za to se k trilogii někdy později vrátit.

Knižní novinky (25. 2. - 3. 3.)

24.02.2013

Kniha Temné diery v seznamech