Láska v plameňoch přehled

Láska v plameňoch https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/236869/bmid_laska-v-plamenoch-236869.jpg 4 49 49

Strhujúca rodinná sága z austrálskeho vnútrozemia. Rodina Becky Jacksonovej celé desaťročia vedie nemocnicu v osade Morgan´s Reach uprostred buša. Keď sa Beckin manžel nevráti z vojny, mladá žena sa spolu so synom Dannym presťahuje do svojho rodiska a pokúsi sa začať odznova. V tomto drsno-krásnom kraji však už tri roky nepršalo. Nad krajinou visí hrozba ničivého požiaru. Jediná iskra môže za pár minút spáliť všetko, čo si ľudia tvrdo vydobyli, a odhaliť tajomstvá, ktoré mali navždy zostať skryté...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Firestorm , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Láska v plameňoch. Přihlašte se a napište ho.

Tina11
26.05.2022 5 z 5

Nádherný príbeh ( v slovenčine "Láska v plameňoch") povojnovej Austrálie, mestečka Morgan´s Reach. Krásne opísaná príroda, zvyklosti osadníkov aj domorodcov ich príbehy, starosti a zvyklosti. Knížku som doslova zhltla a srdečne doporučujem. Čaká Vás ľahká romantika ( v rozumnej dávke ) a krásny príbeh aj s trochou napätia ( aj slzička padla ).
Autorka nesklamala, prečítala som od nej tri knihy a všetky boli krásne.

Lemurka
14.12.2020 3 z 5

Krajina vykreslena pěkně, ale příběh byl slabší.

pagac17
22.05.2019 3 z 5

Je to moje prvotina od autorky. Zajímavé příběhy o poválečné Australií, do poslední části knihy mě zaujalo autorčino vyprávění kolem městečka Morgan´s Reach. Získal jsem nové poznatky o tomto světadílu, kam byly v minulosti dováženi trestanci. Z nich a původních domorodců vyrostli pevní a udatní a smělí občané. Museli si zvyknout a přizpůsobit se téměř divoké krajině, která prožívá období sucha a pak záplav i ohňů, vyplývajících ze sucha. Stačila jediná jiskra a některé oblasti lehly popelem.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Láska v plameňoch v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x