Lásce nelze uniknout přehled

Lásce nelze uniknout https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188563/bmid_lasce-nelze-uniknout-i4d-188563.jpg 4 3 3

Erika Prokešová je hezká, chytrá a vzdělaná dívka. Její dosud poklidně plynoucí život se však náhle a dramaticky změní, když oba její rodiče tragicky zahynou...

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lásce nelze uniknout. Přihlašte se a napište ho.

medlovice
11.06.2019 3 z 5

Tato Erika měla opravdu smutný osud . Oba rodiče se utopí na dovolené a její vyvolený se s ní nesmí scházet, protože si nejsou společensky rovni. Matka Stanislava intrikuje a narafičí aby Erika viděla svého milého s jinou v divadle. Erika ztratí k němu důvěru a rozejdou se. Brzy dostane pozvání ke strýci , který má velký statek a tam se Erika zaučuje. Jenže strýc se nachladí a umře. Podmínkou závěti je, že se Erika musí vdát. Tak jí právník dohodí sympatického Rudolfa a vezmou se . Erika pak se začne chovat úplně hrozně , dělá manželovi naschvály, odejde ze statku, hledá práci , ale nachází jen chlípné muže ,aby nakonec zjistila , že svého muže miluje a on ji už dávno , ještě dřív než se stali manželi. Opravdu síla.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lásce nelze uniknout v seznamech

1993  73%Lásce nelze uniknout
1943  0%Bludiště srdcí