Lahodne s Ellou a priateľmi přehled

Lahodne s Ellou a priateľmi https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/334266/bmid_lahodne-s-ellou-a-priatelmi-aHB-334266.jpg 4 27 27

Pripravte zdravé jedlo a vychutnajte si ho spolu s priateľmi! Svojou zdravou kuchyňou očarila Anglicko a jej londýnske reštaurácie sú hitom. Zdravé stravovanie sa v posledných rokoch stalo prioritou mnohých domácností. Gazdinky si uvedomujú, že zdravé a výživné jedlá vo veľkej miere prispievajú k príjemnej atmosfére v rodine. Stereotypné predstavy o šalátoch a uhorkách pomaly miznú a nahrádzajú ich nebeské kombinácie čučoriedkových lievancov s karamelovými banánmi, taniere plné lahodných rezancov či šampiňónové šaláty s mangom. Posledná kniha Elliných receptov je plná výborných jedál. Začína raňajkami a neskorými raňajkami spojenými s obedom, nájdete v nej aj menu na veľké oslavy a hostiny alebo jedlá poslednej záchrany, keď už doma nič nemáte. Keď knihu prelistujete, inšpirujete sa a bez problémov sa naučíte, ako vykúzliť pohostenie podľa lahodných Elliných receptov. V tejto knihe ich nájdete viac ako 100.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Kuchařky
Vydáno: , Tatran (Bratislava)

Deliciously Ella With Friends

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Lahodne s Ellou a priateľmi. Přihlašte se a napište ho.

Angelika92
07.09.2021 3 z 5

Pěkná kuchařka. Ale upřímně z ní asi nic vařit doma nebudeme.

Meginho
11.03.2021 3 z 5

Ačkoliv mám Ellu strašně ráda a o její úplně první kuchařce pěju básně, tak toto pokračování je pro mě velké zklamání. Osobně mám pocit, že chtěli knihu rychle vydat, a tak zplácali "random" recepty a lifestylové fotky do jednoho a hurá můžeme prodávat.
Dám příklad - bylinkové guacamole. Zrecyklovali základní recept a přihodili tam 3 bylinky. Nový tip na skvělé Ella jídlo na světě. Vážně?
Další věc, která mi vadila je také nepřehlednost a řazení receptů.
Bohužel, prodávám v bazaru. Nevyužiju ji.

J.books
21.02.2018 5 z 5

Nejlepší kniha z celé série, nejpraktištější recepty, méně povídání a více receptů. Vřele doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Lahodne s Ellou a priateľmi v seznamech

v dalších seznamech1x