Kvapka Kajka přehled

Kvapka Kajka https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/484177/bmid_kvapka-kajka-7ml-484177.jpg 5 11 11

"Naučte sa všetko o vode, daždi aj kvapkách." Jedného dňa dopadla na zem malá dažďová kvapka a poriadne sa udrela. Odkiaľ len spadla? A čo tu hľadá? To na začiatku príbehu netuší ani ona sama. Počas čítania pochopíte nielen to, čo sa kvapke Kajke prihodilo, ale zoznámite sa aj priamo s kolobehom vody v prírode a zistíte, prečo je dážď užitočný. Na každej dvojstrane na vás čakajú malé záhady, ktoré odhalíte pomocou odklápacích okienok!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kvapka Kajka. Přihlašte se a napište ho.

TaLu
20.05.2024 5 z 5

Hravou formou odklápěných okének se úplně nejmenší "čtenáři" seznamují s koloběhem vody. Příběh o roztomilé kapce jménem Kája.

muchomurka
06.01.2020 5 z 5

Krásná. Za začátku jsem si říkala, že je hodně zjednodušená, ale vzhledem k věkovému určení vlastně ne. Moc se mi líbila a dost pravděpodobně ji pořídím do prďolčiny knihovny.

mamcactenarka
20.02.2019

Museli jsme číst asi pětkrát za sebou, syna knížka moc bavila, hezky zpracovaná, líbila se i mně.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kvapka Kajka v seznamech

v dalších seznamech1x