Kryštof a Očoun přehled

Kryštof a Očoun
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203531/mid_krystof-a-ocoun-203531.jpg 4 7 7

Nevěřili byste, že v podzemí existuje pozoruhodná tajná říše obývaná jednookými tvorečky s velkou hlavou. Kryštofovi se to také zdá neuvěřitelné... Jednou při svém botanickém bádání ale objeví kouzelnou květinu zvoněnku, která otevírá cestu do podzemí. Díky této zvláštní rostlince se Kryštof seznámí s Očounem, malým obyvatelem podzemní říše. Z neobvyklého setkání vznikne vzrušující přátelství. Příběhy Kryštofa a Očouna jsou určeny nejmenším čtenářům.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kryštof a Očoun. Přihlašte se a napište ho.

simca9342
30.09.2023 5 z 5

"Z pravěku"
Kryštof Je kluk, který rád zkoumá a objevuje. Jako každý stejně starý kluk má rád dobrodružství . Jedno takové je právě objevilo! Spolu s tajemným kamarádem Očounem prohledává podzemní říši, kam ho dovedla neobyčejná rostinka.

TerJac
07.02.2020 5 z 5

Moc pěkná kniha pro děti! Paní Pospíšilovou mám moc ráda, její knihy pro děti dýchají onou jakousi "zdravou" atmosférou a příběhovostí :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Kryštof a Očoun v seznamech