Sváteční vraždy přehled

Sváteční vraždy
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207895/svatecni-vrazdy-207895.jpg 4 22 22

Kristinka a Medard série

< 2. díl

Detektivní novely Sváteční vraždy navazují na první úspěšnou knihu Tři vraždy a král. Opět potkáváme trojici amatérských pátračů: zkušeného Medarda Krále, jeho výstředního bratra Silvestra a nenápadnou nápovědku Kristinku. Nepotřebují snímat otisky prstů ani provádět analýzy DNA, na všechno přijdou díky své znalosti lidí a schopnosti vidět i to, co druzí přehlédnou. Tři příběhy, tři vraždy. Na zamčeném zámku se stmívá, jinde pláče nikdy nespatřené dítě a o půlnoci vystupují z vody dávno utonulé oběti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Sváteční vraždy. Přihlašte se a napište ho.

Tevik
25.04.2020 4 z 5

Druhá kniha se mi opět moc líbila. Teď už manželům Královým to spolu opravdu jde.

megan35
13.06.2017 4 z 5

Kniha se mě líbila,ale nejdřív mě to přišlo takové zmatené a chaotické,jenže to jsem nevěděla,že tomu předchází kniha Tři vraždy s Králem,ale nevadí,za chvíli jsem se zorientovala a knihu dočetla.

kuruteku
22.02.2017 4 z 5

POZOR - nutno číst až po Třech vraždách s Králem! Zatímco u prvního dílu jsem měl pocit ze sestupné linie, tady byla nejslabší prostřední detektivka, ale celkově mne to potěšilo a pobavilo více. Postavy uvěřitelné, zápletky taky.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Sváteční vraždy v seznamech