Králík je taky jenom člověk přehled

Králík je taky jenom člověk https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/442049/bmid_kralik-je-taky-jenom-clovek-ldX-442049.jpg 5 87 87

Představte si, že tento příběh se opravdu stal! Tahle knížka je upřímným a osobním vyprávěním o životě jednoho králíka. O mém životě! Paměti se tomu říká… Divíte se? A proč by zrovna králík nemohl mít svoji knížku? Povím vám, jak se mi žilo na světě, o dnech strávených v různých doupatech a taky o mé rodině. Povím vám, jak chutná život domácího králíka.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Králík je taky jenom člověk. Přihlašte se a napište ho.

spookee
15.09.2023 5 z 5

Pro děti i dospělé skvělá kniha provázející životem jednoho domácího králíka a jeho majitelů. Milá, laskavá, pohladí i rozesmutní na konci. Čteme ji stále dokola a stále ji milujeme jako poprvé. Určitě neuděláte chybu.

mataaskorice
16.02.2023 5 z 5

Podle očekávání... Knížka nezklamala. Ilustrace parádní, příběh taky prima. Líbí se mi, že je dovedený až do králíčkovy smrti, která je zkrátka součástí koloběhu života. Smrt je ale prezentována šetrným a laskavým způsobem. Pokud má dítě nějakého domácího mazlíčka, se smrtí se dříve nebo později setká. Takže pokud by se k něčemu takovému schylovalo, může knížka patřit mezi ty, po nichž není od věci v dané chvíli sáhnout. Ale celkově je příběh milý, vtipný, legrácky malý čtenář bezpochyby objeví i v ilustracích.

Any999
05.06.2022 5 z 5

Je hezká

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Králík je taky jenom člověk v seznamech

v dalších seznamech11x

humor králíci člověk a zvíře pro děti od 4 let příběhy o zvířatech