Koukám se okolo přehled

Koukám se okolo
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161436/koukam-se-okolo-161436.jpg 4 98 98

Kolem sebe se díváme všichni. Jen někteří z nás však mají ten vzácný dar, že svět pozorují očima opravdu otevřenýma, připravenýma dát se stále znovu okouzlovat krásou života, a těžkostem se dovedou zasmát. K takovým lidem bezesporu patří Ivanka Devátá. Tato kniha přináší sbírku fejetonů, uveřejňovaných během několika posledních let v tisku a rozhlase. Autorka zde hovoří o věcech zásadních i zcela prostých, s nimiž se setkáváme denně. Její laskavý humor vám možná nabídne nový úhel pohledu a docela určitě vás potěší i pobaví.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Koukám se okolo. Přihlašte se a napište ho.

Lenka4
20.05.2024 4 z 5

Nejen že se Ivanka Devátá umí pozorně koukat kolem sebe, ale viděné se jí daří mile a vtipně okomentovat.

Jája92
12.04.2023 4 z 5

S potěšením jsem si přečetla větší množství krátkých fejetonů. Autorka píše čtivě a mile. I když mě politické příběhy příliš nezaujaly, vyvážily to naopak ty, které se týkaly jejího soukromého života.

baji42
26.01.2023 4 z 5

Moc hezké odpočinkové čtení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Koukám se okolo v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x