Kopírák přehled

Kopírák
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536997/bmid_kopirak-6627d284f21d1.jpg 4 687 687

Nejděsivější krimi thriller roku! Má krutost nějaké hranice? Anglii ochromí série hrůzných vražd. Každá byla spáchána jinou metodou, brutální … a povědomou. Pachatele totiž podle všeho inspirovali nechvalně proslulí sérioví vrazi – Charles Manson, Jeffrey Dahmer, Edmund Kemper a další. Vysloužil si proto přezdívku Kopírák. Co když se ale rozhodne své vzory ještě překonat? Sam Holland: Kopírák| Překlad Lenka Faltejsková | Čte Jitka Ježková, Lukáš Hlavica | Režie Jan Drbohlav | Zvuk a střih Kate Hamsíková¬| Hudba Pavel Holý | Mastering Štěpán Škoch | Natočeno ve studiu All Senses Production s. r.¬o.¬| Grafiku CD podle knižní obálky upravila Jana Rybová | Produkce Kateřina Višinská | Vydala Euromedia Group, a.¬s.¬– Témbr, v¬ listopadu 2023 SAM HOLLAND – KOPÍRÁK - THE ECHO MAN. Copyright © Sam Holland 2022. Překlad © Lenka Faltejsková, 2023. Vydala Euromedia Group, a.s., v edici Kalibr, 2023.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: audiokniha , Témbr

The Echo Man , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kopírák. Přihlašte se a napište ho.

uzivatel42014
11.06.2024 5 z 5

Takhle knížka byla tedy jízda velmi surová,ale zajímavá zápletka
Jak už tady píše pan tak mě taky mátlo jak oslovovala hl.vysetrovatela buď Noah nebo Deakin chvilku mi trvalo než jsem to pochopila a ten konec trochu mě mrzí,že nakonec jednoho zavřou a toho druhého ne takže otevřený konec jinak super čtení už mám koupený druhý dil

vercatko20
03.06.2024 4 z 5

Dala bych i 5 hvězd, ale ten závěr se mi nelíbil. Zas až takový ŠOK a PLOT TWIST to nebyl, jak bylo slibováno v mnoha příspěvcích ještě než kniha vyšla. Škoda. Kdyby autorka nechala pachatele toho, kterého jsme dostali a nepřehodila to na posledních pěti stránkách na jiného, bylo by to lepší.

Co mi taky nesedělo, byly neustálé změny v oslovování jednoho policisty Noaha Deakina - jednou ho autorka popisovala jako Noaha, podruhé jako Deakina. Mátlo mě to, hlavně ze začátku. Nechápu, proč ho autorka nepopisovala buď jen jménem anebo příjmením. Někdy to míchala i v jedné větě a fakt chaos.

bigben
02.06.2024 3 z 5

Tahle knížka mě úplně nechytla, a ještě ten otevřený závěr...navíc pro mě nesympatické hlavní postavy, trochu překombinované....

100 nejčtenějších knih roku 2023

27.12.2023

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

10 nejprodávanějších knih (28. týden)

19.07.2023

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Kopírák v seznamech

v Právě čtených20x