Dost bylo kokotů! přehled

Dost bylo kokotů!
https://www.databazeknih.cz/img/books/60_/60651/dost-bylo-kokotu-60651.jpg 3 102 102

Kokoti série

Kokotismus je stejně zhoubný jako alkoholismus nebo drogová závislost. Postihuje podstatnou část populace – a přitom většina kokotů ani v nejmenším netuší, že jsou kokoty! Naše příručka vám pomůže kokotismus rozpoznat a v lepším případě i vyléčit.

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , Československý spisovatel

Asshole No More , 1990

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Dost bylo kokotů!. Přihlašte se a napište ho.

afinabul
24.10.2023 5 z 5

Na Slovensku sa to volalo curak alebo buzna. Buzna bolo niečo so spasiteľským komplexom ...

hermína14
03.07.2023 3 z 5

Je důležité pravidelně si pokládat otázky kdo vlastně jsem, kdo jsou lidé okolo a proč jsou okolo mě právě tito lidé. A potom s tím nějak naložit nebo nenaložit. Téma nosné, délka nadměrná, oslnivost lehce kolísavá, ale každé popíchnutí stojí za to.
"Naučte se média ovládat. Pokaždé, když uslyšíte, že se zpravodajští hlasatelé v televizi nebo v rádiu chovají jako kokoti, vypněte přijímač a začtěte se do dobré knihy."

n.ezn.amy
12.01.2021 4 z 5

Každý se v životě někdy setkal s kokotem. V této knize se dozvíte různé formy kokotismu a jak se tito lidé projevují. Musím říct, že jsem díky této příručce poznal hodně lidí ve svém okolí a ta charakteristika různých forem kokotismu na ně přesně seděla. Ovšem nedělám si iluze .... i já se občas chovám jak kokot

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Dost bylo kokotů! v seznamech

v Právě čtených5x
v dalších seznamech5x