Kocovina šumavského léta přehled

Kocovina šumavského léta https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481082/bmid_kocovina-sumavskeho-leta-s1G-481082.png 4 56 56

Román je zasazen do Vimperku v 2. polovině 20. století. Děj knihy je rozložen do posledních čtyř dnů jednoho červnového týdne. Vše se začíná odehrávat před místním festivalem Setkání mládeže Šumavy, na který se chystá významný politický host - předseda ÚV SSM Vasil Mohorita. Velitel místní stanice VB se snaží dělat vše, co je v jeho silách, aby zabránil veškerým problémům, politickým provokacím či výtržnostem během festivalu. Divokou kartou se pro něj stává mladík, který má své osobní, tragické důvody, proč by tento festival neměl skončit dobře.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Kocovina šumavského léta. Přihlašte se a napište ho.

Denny456
15.04.2024 5 z 5

Autor a jeho styl psaní mě neuvěřitelně sedí. V pozadí skvělého popisu doby před listopadem je úměrná detektivka s pátráním po tom co se před lety stalo. Velmi uvěřitelné postavy, skvěle napsané.

iceVS
25.03.2024 5 z 5

Něco, co se mi dlouho nestalo. Knihu jsem chtěla jen prolistovat, abych se navnadila na budoucí příští... a už jsem se od ní nedokázala odtrhnout.
Neuvěřitelně autentické, poutavý smysluplný děj, člověk snadno odpustí těch několik nepřesností. Měla bych chuť chválit ještě dlouho, prostě líbilo moc.

Kaja1
25.02.2024 3 z 5

Po přečtení prvního dílu jsem čekala stejně humornou knihu z divné doby našich dějin, ale humor se z druhého dílu někam vytratil. Nicméně četlo se to dobře, člověk už na některé nenormálnosti té doby pomalu zapomíná. Michala mi bylo upřímně líto.

57 nových eknih zdarma ke stažení

22.02.2021

Kniha Kocovina šumavského léta v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech3x