Když se vosy vyrojí přehled

Když se vosy vyrojí https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472708/bmid_kdyz-se-vosy-vyroji-akH-472708.png 4 174 174

Josefína Divíšková série

Jakmile se svérázná učitelka Josefína Divíšková rozhodne uspořádat letní výtvarný kurz na statku pod zříceninou hradu Krákorec, nečeká, že by se mohlo přihodit něco vážnějšího než dva týdny nudy zpestřené nanejvýš hašteřením důchodců bez jakéhokoli talentu. Když je však nalezena mrtvola jednoho z frekventantů, pochopí, že má o zábavu postaráno. Kdo je vrahem? Někdo z obyvatel statku, zejména pak alkoholu a metalu holdující majitelův syn Pavel? Nebo snad některý z účastníků kurzu? A co Jezevec Kid – podivínský tramp, který se po letech vrací do brodských lesů? Vrásky na čele Josefíně způsobí i parta brigádníků na Krákorci, zvlášť když se ukáže, že je mezi nimi dcera komisaře Tvrdíka, k níž se Josefína snaží najít cestu. První kroky, které v tomto směru učiní, ale dopadnou poněkud katastrofálně. Ostatně jako vždy…... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Když se vosy vyrojí. Přihlašte se a napište ho.

Sandalkar
22.04.2024 4 z 5

Tradicni vyvazeny pomer humoru, grotesknich situaci, tady okoreneno vaznejsimi tematy domaciho nasili, skryvanych tajemstvi...

SPOILER: Musim souhlasit s Jakubem Stehlikem, ze Tvrdik je vul, kdyz Josefinu nechava mesice na "stridacce". Posun ve vztahu nula.
A mrtvole to v podstate i prejete...za ty kecy. Ostre a jedovate jako vosi zihadlo.

Lucissia
17.01.2024 5 z 5

Opravdu hodně mě to bavilo. Postavy, prostředí, léto, paráda. Povedený díl. :-)

Honey0105
30.10.2023 5 z 5

Tak tenhle díl mě opravdu bavil. Společně s druhým dílem asi nejlepší díl ze série. Josefína mě opravdu baví. Tady se mi líbilo, že se nám v příběhu objevila i Lída. No a banda důchodců, tomu se také nedá nic vytknout.

Česká slečna Marplová zasahuje už popáté!

31.05.2021

Knižní novinky (20. týden)

16.05.2021

Kniha Když se vosy vyrojí v seznamech

v dalších seznamech2x