Nakažlivá smrt přehled

Nakažlivá smrt
https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/212365/mid_nakazliva-smrt-212365.jpg 4 155 155

Kay Scarpettová série

Ve Virginii řádí masový vrah. Hrůzné nálezy provází i fakt signalizující hrozbu celosvětového dosahu - oběti zřejmě trpěly smrtelnou chorobou způsobenou nebezečným virem. Ohrožena je i Kay Scarpettová, soudní lékařka státu Virginie a poradkyně FBI pro soudní patologii, která ostatky pitvala.

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nakažlivá smrt. Přihlašte se a napište ho.

Bedřich63
31.01.2024 4 z 5

Tento díl byl pro mě opět zajímavější, než ten předchozí. V hlavní roli znovu nesmrtelná soudní patoložka Kay, která zachraňuje svět před epidemií.
Kniha napsána už před mnoha roky, takže se to neveze na současné módní vlně epidemií, ale upozorňuje na problémy, které mohou kdykoliv nastat.
V sérii budu i nadále pokračovat, spisovatelka píše zajímavě a otevírá různá témata související se zločiny. Také mě, jako u mnoha dalších knih, zajímá vědecké zázemí vyšetřování.

Lele61
12.09.2023 4 z 5

Doktorka Kay Scarpettová je opět na scéně. Tentokrát ve Virginii nejenže řádí zákeřný masový vrah, ale navíc se objevuje i nevyzpytatelný smrtící virus. Docela solidní krimi thriller, ve kterém nechybí potřebné napětí a děj má spád.

zdendula31
17.05.2022 5 z 5

Série s Kay je sázka na jistotu.Super čtení.

Knižní novinky (10. - 19. 3.)

10.03.2014

Kniha Nakažlivá smrt v seznamech