Vzrušený šepot přehled

Vzrušený šepot
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377379/bmid_vzruseny-sepot-ECE-377379.jpg 3 13 13

Případy kpt. Váchala série

Na pozadí jednoho pražského bytového domu jsou vykreslené vztahy mezi lidmi a jejich osudy. Jedná se o napínavé dílo, které v sobě nese jak napětí detektivky, tak jemný humor. Mladý lékař Adam Skála se dostane mezi prvními obyvateli domu na místo vraždy. Kapitán František Váchal má nelehký úkol vyřešit zločin. Ale stopy chybí. Přes mrazivé dění v domě zaujme doktora Skálu půvabná cukrářka Marta Malířová. Vznikne mezi nimi vztah?... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vzrušený šepot. Přihlašte se a napište ho.

Luigi1
06.05.2023 3 z 5

No přečetl jsem to ale nadšený z toho nejsem

knihovniceS
15.09.2017 3 z 5

Přečetla jsem Záhadný šepot, není to špatná kniha, ale chybělo mi napětí. Měla jsem chvílemi pocit, že čtu červenou knihovnu s tím, že se tam vraždí (na můj vkus až moc), proto dávám jen 3 *.

Jia
31.05.2016 2 z 5

Byl to špatný nápad přečíst si po skvělých knížkách Cartera, Rosenfeldta, Gerritsen, Deavera a dalších, něco takového.
Byla jsem totiž zvědavá na novou českou detektivku a zároveň jsem měla náladu na něco nenáročného, letního, oddechového.... a toto bylo nenáročné opravdu velmi ;-)
Jednu hvězdu dávám za velkou snahu paní herečky a "spisovatelky" Militké pobavit čtenáře (což zdůrazňuje v závěru) a druhou za ještě větší odvahu pokusit se stvořit kvalitní detektivní příběh.
Na druhou stranu věřím, že i tato knížka si své příznivce určitě najde.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vzrušený šepot v seznamech