Denár v dívčí dlani přehled

Denár v dívčí dlani https://www.databazeknih.cz/img/books/86_/86501/kapitan-exner-denar-.jpg 4 158 158

Kapitán Exner série

Vyšetřování loupežné vraždy mladé dívky přivede kapitána Michala Exnera, bílou vránu mezi policejními důstojníky své doby nejen vizáží, ale i životním stylem, opět mezi archeology. Znovu se můžeme těšit na spletitý a napínavý příběh, jehož kořeny sahají do minulosti, na Exnerův nevšední způsob uvažování i jiné jeho extravagance.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Denár v dívčí dlani. Přihlašte se a napište ho.

BaPe895
25.03.2024 5 z 5

Výborná starší česká detektivka s šarmantním kapitánem Exnerem.

rafan65
18.02.2024 5 z 5

Další skvělý příběh kapitána Michala Exnera a jeho pomocníků, Beránka a Vlčka. Opět skvěle napsaný příběh který čtenáře musí bavit, jde o klasiku české detektivky. Takové množství osob které autor dokázal do příběhu zapracovat, a přitom vede čtenáře neomylně k zdárnému rozluštění zápletky, tomu říkám kumšt. Jsem hodně spokojený můžu jenom doporučit.

janina66
17.11.2023 5 z 5

No páni, to bylo zamotaný! Takových podezřelých. Ani jsem se vraha nesnažila uhodnout, nechala jsem se překvapit. Skvělá česká detektivka s M. Exnerem.

Knižní novinky (6.11. - 19.11.)

07.11.2017

Kniha Denár v dívčí dlani v seznamech