Jurassic Park #3 přehled

Jurassic Park #3
https://www.databazeknih.cz/img/books/75_/7579/jurassic-park-7579.jpg 4 20 20

Jurský park (komiks) série

< 3. díl >

Comicsová verze slavného Spielbergova filmu. Na jednom z ostrůvků při Kostarickém pobřeží buduje miliardář John Hammond unikátní zábavní park, jehož skutečnou podstatu zahaluje tajemství. Ten pozve na svůj ostrov několik význačných vědců z různých oborů. Doktora Granta, paleontologa, paleobotaničku doktorku Ellie Sattlerovou, a matematika Iana Malcolma. Teprve při vstupu se však vědci dozvídají pravdu o skutečné ohromující podstatě Hammondova projektu. Ostrov se proměnil v Jurský Park - podařilo se naklonovat živé dinosaury, zvířata z masa a krve!... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jurassic Park #3. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (2)

Ivan Kučera
21.01.2021 4 z 5

Začína sa zmrákať. Doslova, ale aj prenesene. V štvorke sa do hry krátko zapája veterinár Harding (tiež ste si vo filme priali, aby zostal na ostrove s nimi?), no po neškodnej eskapáde s otráveným Triceratopsom začíname mať pocit, že je to ticho pred búrkou. A veruže to aj je pravda. Kreslič si zjavne užíva temnú džungľu, zamračené nebo a miliardy ostrých dažďových kvapiek. Za fajnovo hororovú atmosféru musím prihodiť aj štvrtú hviezdu.

Kapis
13.01.2016 4 z 5

Jako dnes si vzpomínám, když jsem vylezl z kina po Jurském parku, to byly efekty, to byla bomba. Dnes už je různých pořadů s perfektními animacemi dinosaurů přehršel a nikomu to asi už nepřijde výjimečné nebo vzácné, ale v té době jsme měli všichni oči navrch hlavy. No a pak vyšel komiks, který jsem samozřejmě musel mít a dokonce jsem si aji nějaké peníze z kapesného na ně schoval a celou sérii si s chutí koupil. Ze sentimentu nemohu pod 4 hvězdy, i když by to asi dnes už neobstálo. Jo a má to velmi kvalitní obal, takový křídový, pevný:)


Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Jurassic Park #3 v seznamech

v Přečtených19x
v Knihotéce12x
v Chci si koupit4x

Štítky knihy

zfilmováno komiksy dinosauři

Autoři knihy

Walter Simonson
americká, 1946
Gil Kane
americká, 1926 - 2000