Vražda na hřišti přehled

Vražda na hřišti https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502977/bmid_vrazda-na-hristi-QzT-502977.jpeg 4 95 95

U skluzavky na dětském hřišti je nalezena mrtvá mladá žena v bílých nabíraných šatech. Vlasy má spletené do copů a vypadá jako vzorná školačka. Při ohledání soudní lékařka Julia Schwarzová zjistí, že v jejím srdci vězí zlomený šíp. Nikde ale není žádná krev. Vyšetřování nabírá na obrátkách, když je na hřišti v sousedství objevena další mrtvá, opět s copánky a ve stejných šatech. Ukáže se, že dívky měly ještě něco společného – obě bojovaly se závislostí. Je jasné, že je má na svědomí stejný pachatel. Bude vraždit dál?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: ekniha , Cosmopolis

Artiges Mädchen , 2020

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda na hřišti. Přihlašte se a napište ho.

radus
30.04.2024 4 z 5

Příjemná detektivka, napínavá, ale není to takový drasťák, jak někteří autoři dokáží. Líbila se mi zápletka i hlavní hrdinové, hodnotím ****

kolacky
12.01.2024 4 z 5

Kdo si sa.ra myslel, že je? Pán nad životy jiných? Strašně moc jsem držela palce Elle, protože to byla malá holčička a nic špatného si nezasloužila.

archivářka115
27.12.2023 3 z 5

Musím přiznat, že mě knížka zklamala. Četla jsem jí pomalu a vůbec mě nebavila.
To bude asi poslední knížka, kterou jsem od autorky přečetla.

Vychází Krvavé stíny a další knižní novinky (36. týden)

04.09.2022

Kniha Vražda na hřišti v seznamech

v Právě čtených3x
v dalších seznamech1x