Job interview: jak se připravit na přijímací pohovor v angličtině přehled

Job interview: jak se připravit na přijímací pohovor v angličtině https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/264188/mid_job-interview-jak-se-pripravit-na-p-264188.png 3 1 1

2. aktualizované vydání konverzační příručky zaměřené na hovorovou angličtinu používanou v pracovním styku je určena pro zájemce o práci v zahraničních firmách. K textu je připojeno DVD s vzorovými dialogy, slovíčky i frázemi, které je nutné ovládat. Kniha je názornou pomůckou při přípravě na výběrové řízení a na vstupní pracovní pohovor v anglickém jazyce. Autor se snaží pomoci zájemcům o práci v zahraničních firmách s jazykovou i osobnostní přípravou. Postupuje od správného porozumění a vyhledání anglicky psaného inzerátu, k napsání životopisu i průvodní korespondence. Hlavní důraz klade na schopnost vést hovor "z očí do očí" - vhodné oslovení budoucího zaměstnavatele, umět odpovědět na běžné otázky a být schopen formulovat i otázky vlastní, umění pohovor ukončit - a na zvládnutí obchodního jednání po telefonu. Připojené DVD mimo užitečnou slovní zásobu a modelové rozhovory rodilých mluvčích obsahuje i slovíčka a fráze důležité při řízení lidí, účetnictví a bankovního styku. V tomto vydání - na rozdíl od 1. vyd.- je stať věnovaná výčtu problémů u začínajících pracovníků a rady, jak je překonávat i jak jim předcházet. Druhou novinkou je vyjmenování 25 důvodů pro které nemůže pracovník získat určité místo a tím i požadované finanční ohodnocení. Tato publikace je další příručka nakl. Computer Press, zaměřena na výuku angličtiny pro obchodní a pracovní styk.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Job interview: jak se připravit na přijímací pohovor v angličtině. Přihlašte se a napište ho.

Garfielda
12.02.2017 3 z 5

Myslím, že tato kniha se úplně nepovedla. Otravné formátování textů a celkově nudné čtení. Nakonec jsem to ani nedočetla. Přiložené DVD obsahuje výtah z knihy, také v hrozném provedení, ale možná je to dáno rokem vzniku.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Job interview: jak se připravit na přijímací pohovor v angličtině v seznamech

Milan Šudoma
česká, 1979