Jízda na vlnách přehled

Jízda na vlnách https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392230/bmid_jizda-na-vlnach-02C-392230.jpg 4 17 17

V životě každé ženy nastane období, kdy samu sebe překvapí náhlou roztržitostí, výkyvy nálad a rozličnými tělesnými neduhy. Francine Oomen, autorka úspěšných sérií pro teenagery How to Survive... (Jak přežít...), byla menopauzou zaskočená tak, že musela načas přestat pracovat. Pak se však oklepala a o své zkušenosti napsala a nakreslila jedinečnou knížku Jízda na vlnách. O menopauze mluví zcela otevřeně, s humorným nadhledem a každé ženě vzkazuje: „V přechodu není normální už vůbec nic (a to je normální).“... celý text

Literatura světová Komiksy Pro ženy
Vydáno: , Motto

Oomen stroomt over , 2017

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jízda na vlnách. Přihlašte se a napište ho.

IVANA0123
předevčírem 4 z 5

Děsivé a vtipné zároveň a kdyby se před člověkem nerýsovala tato ďábelská budoucnost, asi bych se bavila i víc. Ale musí se to brát, jak to je. Mladší už nebudeme, a tak nadhled a vtip bude asi to jediné, co nás ženy zachrání. Snad. Toto komiksovou - obrázkové zpracování mě prostě bavilo. 4,5*
(5/24)

bacouch
01.10.2019 5 z 5

Kniha o menopauze mne okamžitě zaujala svým grafickým zpracováním, které je prostě fantastické. Zároveň je autorka v tomto choulostivém tématu velice otevřená, upřímná, ale zároveň vtipná. Jsem nadšená.

ještěrka38
02.09.2019 4 z 5

Vtipně napsaná kniha o přechodu (klimakteriu). Mě celkem bavila.

Knižní novinky (26.11. - 2.12.)

26.11.2018

Kniha Jízda na vlnách v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech2x