Jízda na vlnách

V životě každé ženy nastane období, kdy samu sebe překvapí náhlou roztržitostí, výkyvy nálad a rozličnými tělesnými neduhy. Francine Oomen, autorka úspěšných sérií pro teenagery How to Survive... (Jak přežít...), byla menopauzou zaskočená tak, že musela načas přestat pracovat. Pak se však oklepala a o své zkušenosti napsala a nakreslila jedinečnou knížku Jízda na vlnách. O menopauze mluví zcela otevřeně, s humorným nadhledem a každé ženě vzkazuje: „V přechodu není normální už vůbec nic (a to je normální).“...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392230/big_jizda-na-vlnach-02C-392230.jpg 3.913
Literatura světová, Komiksy, Pro ženy

Vydáno: , Motto

Oomen stroomt over, 2017

Kniha Jízda na vlnách

bacouch
01.10.2019

Kniha o menopauze mne okamžitě zaujala svým grafickým zpracováním, které je prostě fantastické. Zároveň je autorka v tomto choulostivém tématu velice otevřená, upřímná, ale zároveň vtipná. Jsem nadšená.

ještěrka38
02.09.2019

Vtipně napsaná kniha o přechodu (klimakteriu). Mě celkem bavila.

majáček
09.01.2019

Knížek o přechodu u žen je mnoho. Tato kniha je jedinečná v mnoha ohledech. Napsat knížku o tak dost důležitém období ženy s humorným nadhledem a to v komiksové podobě s vlastními ilustracemi. To chtělo odvahu. Ještě větší odvahou bylo, že autorka vypráví sama o sobě. Kniha se opravdu povedla. Díky ní jsem se konečně dozvěděla, co konkrétně žena v tomto období zažívá.