Jistě, pane premiére 1 přehled

Jistě, pane premiére 1
https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/161273/jiste-pane-premiere-1-161273.jpg 5 94 94

Jistě, pane premiére série

Pokračování dnes již klasického britského komediálního seriálu Jistě, pane ministře. Příběh je situován do prostředí vysoké politiky a byl již s velkým úspěchem uveden v řadě zemí, Českou republiku nevyjímaje. Kniha je plná vtipných zápletek a dialogů a určitě vás skvěle pobaví. 2. vydání

Literatura světová Humor
Vydáno: , Aurora (Praha)

Yes Prime Minister 1

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jistě, pane premiére 1. Přihlašte se a napište ho.

VendulaB
04.03.2024 4 z 5

Výborně čtivá, vtipná a ironická kniha. Jen už je na ní přece jenom znát, že byla napsána před mnoha lety. Na druhé straně je ve spoustě aspektů neuvěřitelně aktuální.

krakonos.kraken
18.04.2023 5 z 5

Geniální.

Baví mě Humphreyho schopnost i přes prohry bez otálení rozjíždět další intriky.

Alizon
01.02.2023 5 z 5

Britsky humor ve sve nejlepsi podobe. Jeden cas jsem tuto knihu (spolecne s Jiste pane ministre) pouzivala jako pravidelny zlepsovak nalady, az jsem urcite pasaze znala nazpamet a na cas jsem je tedy odlozila. Ted po letech se k ni vracim a opet se skvele bavim. Nektere veci ze zivota uredniku jsou proste nadcasove. A jako byvaly urednik (i kdyz nikdy ne tak vysoko postaveny) jsem se smichy prohybala pri vysvetlenich jako: "vasi zadosti se zabyvame" = vasi zadost jsme ztratili a "vasi zadosti se intenzivne zabyvame" = vasi zadost se snazime najit. Tohle je mozna v jinem dilu - ctu je vsechny dohromady, vzdycky namatkou otevru nejakou kapitolu - tak se mi to uz plete:) Ale vsechny dily jsou vyborne. Skvela lecba pokud se o Vas pokousi splin.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jistě, pane premiére 1 v seznamech

v Právě čtených1x