Gregor a veľký tresk přehled

Gregor a veľký tresk
https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287785/bmid_gregor-a-velky-tresk-ThY-287785.jpg 5 68 68

Tretie knižné dobrodružstvo od Lucy Hawkingovej a profesora Stephena Hawkinga nadväzuje na úspešné príbehy Gregorove tajné výpravy do vesmíru a Gregorova vesmírna naháňačka za pokladom. Erik sa zapojí do veľkého experimentu vo Švajčiarsku, kde skúma prvé okamihy po vzniku vesmíru. Existuje však skupina ľudí, ktorí nesúhlasia so spustením experimentu a pripravujú sabotáž, aby prerušili veľkolepé spustenie prístrojov. Podarí sa im to? Na čej strane bude tentoraz stáť Radač? A prečo vôbec tak naliehavo chce rozprávať s Ankou a Gregorom?... celý text

Sci-fi Vesmír Pro děti a mládež
Vydáno: , Slovart (SK)

George and the Big Bang , 2011

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Gregor a veľký tresk. Přihlašte se a napište ho.

Janizoun
12.08.2022 5 z 5

Velmi krásná knížka, velmi se mi líbila a také se moc líbila dětem. Čteno jedním dechem. Super.

Páájinka
08.09.2021 5 z 5

Pěkné pokračování. Líbí se mi styl zpracování.

Kullisek95
21.06.2020

Velmi zajímavá lehce sci-fi kniha. Příběh je zajímavý, chytlavý, a je proložen mnoha stránkami velice zajímavých informací o vesmíru od astrofyziků a vědců, které jsou přežvýkané tak, aby je normální člověk jednoduše pochopil.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Gregor a veľký tresk v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech1x