Jeden život nestačí přehled

Jeden život nestačí https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360322/bmid_jeden-zivot-nestaci-rTu-360322.jpg 4 29 29

Pavla vyrůstá se dvěma staršími sestrami v pekle příkazů a rozkazů. O co přísnější je vojenská výchova, o to dravější je její touha rodičovskému drilu uniknout. Když se jí to konečně podaří, odnáší si s sebou nenávist a odhodlání pomstít se. Bloudí světem i svým životem a zjišťuje, že ubližuje především sama sobě. Cesta k usmíření přitom leží v daleké minulosti.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jeden život nestačí. Přihlašte se a napište ho.

lalela
07.02.2023 4 z 5

Je mi jasné, že hlavní zápletka knihy má být taková, jaká v knížce je, ale kdyby ji autorka vynechala, tak by mi to vůbec nevadilo, přiklonila bych se k většímu povídání o Pavlíkovi, Pavlíně a rodině Sukových. I když, jak už trochu znám autorčino psaní, opět bylo řečeno vše, co mělo být. Akorát přeměna pana Suka byla moc hr a najednou, člověk luskne prstem, obrátí stránku a čtete o jiném panu Sukovi. Za to ubírám jednu hvězdu. Jinak knížka je opět čtivá a těch 229 stránek přečtete jako nic.

PájaHája
02.04.2021 3 z 5

První setkání s touto autorkou. Čtivé. Určitě si přečtu i další knihy od J. Černé.

Vali26
23.03.2020

Fakt dobrá knížka na dlouhé večery k zamyšlení nad sebou a životem samotným. Dobře se čte, doporučuji.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jeden život nestačí v seznamech

v dalších seznamech1x