Vražda neviňátek přehled

Vražda neviňátek
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/354460/bmid_vrazda-nevinatek-duM-354460.jpg 4 28 28

Jarda Motl série

Za plukovníkem Motlem přichází spolužák jeho manželky, gynekolog z brněnského předměstí. U jedné ze svých pacientek totiž postrádá dítě, které se jí mělo narodit. Pacientka tvrdí, že v nemocnici potratila. Doktor však zjistí, že tam žena byla naposledy před lety. Kriminalisté si ji pozvou k podání vysvětlení. To,co se od ní dozvědí a co sami posléze vypátrají, ovšem překoná jejich nejčernější představy… Nový příběh ze série románů inspirovaných skutečnými případy brněnských kriminalistů.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vražda neviňátek. Přihlašte se a napište ho.

pepa4081
03.12.2023 3 z 5

Pokud by nešlo o tak šílený zločin, navíc podle skutečnosti, řekl bych - lehké pohodové čtení. Jen mi vadí ten strojený jazyk. Takhle spolu lidi prostě nemluví.
Uspokojivé.

Marcik7
03.03.2023 2 z 5

Strašně rozvláčné a nezáživné. Práce kriminalistů samozřejmě není stejná jako v knihách nebo v televizi, ale v detektivce čtenář očekává něco jiného než detailní popis porad, výslechů a paragrafů, nýbrž alespoň trochu vzruchu a snahu autora o napětí a jakousi zápletku. Oceňuji snahu o humor.

ivoiro
10.10.2018 5 z 5

Pro mne se jedná o skvělou knihu, která popisuje skutečný případ a práci vyšetřovatelů.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vražda neviňátek v seznamech