Nezralá vražda

Když po svém návratu ze služební cesty nalezne Robert Borský mrtvolu své ženy v úložném prostoru manželského dvojlůžka, je doslova šokován. K řešení případu jsou povoláni kriminalisté z jihomoravské krajské mordparty pod vedením podplukovníka Motla, kteří začínají pozvolna rozplétat předivo vztahů v rodině, již tato tragédie postihla. Záhy se objeví několik podezřelých. Ale kdo z nich by byl schopen tak krutého činu? Příběh je inspirován skutečnou událostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/273585/big_nezrala-vrazda-UcS-273585.jpg 3.530

Kniha Nezralá vražda

Aleh

Klasická česká detektivka pro chvíle odpočinku. Kriminalisté z mordparty začnou rozplétat případ zavražděné Andrei Borské a tak čtenář může nahlédnout pod pokličku práce kriminalistů. Je zajímavé sledovat jejich práci a pozorovat, jak se krok za krokem snaží rozplést motiv vraždy a najít pachatele.

jihej
17.12.2020

Souhlasím s Gabetkou, místy se jedná spíše o nudný dokument o policejní práci.

wooloong
30.07.2020

Popis práce policejních vyšetřovatelů, kteří řeší vraždu známé advokátky. Vrah je vcelku jasný, jen se nechce přiznat a existuje vůči němu jen málo především nepřímých důkazů. Toť vše. Stále jsem očekávala alespoň nějaký ten zvrat, překvapení na závěr, ale kde nic tu nic.

Gabetka
01.04.2018

Ke knize a hlavně autorovi jsem se dostala díky čtenářské výzvě. Jako názorný příklad práce českých kriminalistů to bylo dostatečné i zajímavé, ale zpracování na úrovni školní slohové práce (včetně neskutečného množství vaty v podobě opakování hodností jednotlivých postav a nepodstatných přídavných jmen) mě tedy zklamalo. Takto si beletristickou knihu nepředstavuji. Jediným zpestřením bylo brněnské prostředí.

ivoiro
03.05.2017

Knihu hodnotím jako velice povedenou. Mně osobně se tento styl velice líbí. Přibližuje mi to práci našich kriminalistů.

pagac17
04.02.2017

Pohodová detektivka s doslovem autora, jak je jeho návaznost na skutečný případ.

Macek58
16.04.2016

Klasická česká detektívka, čtená jedním dechem. Čekám na pokračování této série.

TerkaM
14.02.2016

Velmi kvalitní česká detektivka, která napravila mé dosavadní mínění právě o českých detektivkách a dokázala mi, že Moba vydává i velmi čtivé české autory, nejen ty zahraniční. :)
Myslím, že jsem čtyři hvězdičky zvolila správně jakožto hodnocení knihy. :)