Jak jsem pomohl letectvu přehled

Jak jsem pomohl letectvu
https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207093/bmid_jak-jsem-pomohl-letectvu-207093.jpg 5 2 2

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak jsem pomohl letectvu. Přihlašte se a napište ho.

Sidonka3
12.02.2020 5 z 5

Kniha s hezkými ilustracemi a s množstvím detailů, v kterých se dalo dlouho ležet a opakovaně je zkoumat :), mě zaujala na první pohled. Dostala jsem jí po nějakém vyšetření v nemocnici, máma mi jí koupila v podchodu polikliniky na Karláku, to si pamatuji dodnes. Ta radost z ní mi pomohla zapomenout na nějaký ten nepříjemný odběr a ulehčila následné polehávání v posteli. Příběh od sovětského spisovatele J.Segela taky ušel. Hlavní hrdina snil od dětství o tom, že bude létat letadlem a to se mu, myslím, potom i podařilo. (Snad si to pamatuji správně). Myslím, že byl nějaký čas také nemocný, ležel dokonce v nemocnici. Každopádně hlavní hrdina pomohl letectvu a mně knížka pomohla strávit krátké nepohodlí v prostředí útulného domova v době, kdy mi nebylo dobře. Děkuju, mami, za všechny obklady a tvojí péči tehdy, kdy jsem tě tolik potřebovala!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Jak jsem pomohl letectvu v seznamech

v dalších seznamech1x

Jakov Segel