Tajemství usedlosti Larmes Keep přehled

Tajemství usedlosti Larmes Keep https://www.databazeknih.cz/img/books/99_/99162/tajemstvi-usedlosti-larmes-keep-99162.jpg 4 21 21

J. G. Reeder série

Napínavý detektivní příběh známého anglického autora, jehož hlavními protagonisty jsou uprchlý, geniálně vynalézavý zločinec Flack, detektiv Reeder a dívka Markéta. Napínavý děj se odehrává jednak v Londýně a jednak v tajemném sídle tzv. "Domě slz". Hlavní napětí se soustřeďuje kolem uprchlého geniálně vynalézavého zločince Flacka, jehož výrazným a nakonec i vítězným protihráčem je typicky anglický detektiv Reeder. Flack je hlavou zločinné zlodějské bandy, která organizuje velké bankovní loupeže. Do těchto napjatých událostí je vtažena i hlavní hrdinka Markéta, která prochází různými nebezpečími, ale je nakonec za pomoci detektiva Reedera zachráněna. (www.mlp.cz)... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Oddych

Terror Keep , 1927

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Tajemství usedlosti Larmes Keep. Přihlašte se a napište ho.

drakamena
02.11.2023 3 z 5

Zábavný příběh o geniálním zločinci a o policistovi, který ho dvakrát dostal. Reeder i Margareta mi byli moc sympatičtí a jejich romance byla roztomilá, jeho ostýchavost a její odhodlání. Navíc nebyla Margareta žádná sněhová vločka, ale měla hlavu na svém místě. Jenom konec mi připadal takový... uťatý. Vidět poslední přestřelku ve filmové podobě, možná bych byla spokojená, její popis ovšem byl velice strohý, takže jsem z toho měla tak trochu pocit jako "a to je všechno?"

Luigi1
06.10.2022 3 z 5

Dobrá detektivka.

Andrea81
09.11.2021 3 z 5

Stará, dobrá, anglická detektivka.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Tajemství usedlosti Larmes Keep v seznamech

v Právě čtených2x