Inkvizitorova žena přehled

Inkvizitorova žena
https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355360/inkvizitorova-zena-XZc-355360.jpg 4 35 35

V Seville probíhá hon na křesťany s židovskými předky. Pokud se prokáže, že víru přijali jen na oko, hrozí jim upálení. Marisol po zatčení svého otce stojí před obtížnou volbou. Jak má pomoci otci, když její manžel je inkvizitor? V běsnění inkvizice se žena upne k naději zosobněné královnou Isabelou a Marisoliným bývalým snoubencem a osudovou láskou Antoniem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Alpress

The Inquisitor´S Wife , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Inkvizitorova žena. Přihlašte se a napište ho.

Tirisa
11.08.2020 4 z 5

Ze začátku jsem si říkala, že to asi nebude úplně můj šálek kávy...ale zhruba od padesáté stránky jsem se do příběhu zakousla a už nepustila. Ráda bych napsala, že jsem se opravdu bavila, ale u tohoto tématu mi to nepřijde vhodné...ani nedokážu spočítat, jak často jsem se rozčilovala...každopádně jsem ráda, že jsem knihu četla, nadzvedla mě ze židle (v dobrém slova smyslu) a nechyběla ani romatika, takže za mě dobrý :-)

rampapa
30.04.2020 5 z 5

Krásný příběh.

viki77
30.10.2019 5 z 5

Moc hezký román že začátku jsem sice myslela že mě kniha bavit nebude, ale potom mě zcela pohltila.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Inkvizitorova žena v seznamech

v Právě čtených1x