Jiskra přehled

Jiskra https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/394655/bmid_jiskra-A6e-394655.jpg 4 111 111

Ink série

Leora je v šoku: zpochybňuje všechno, co kdy věděla o sobě i své rodině, a všechny ve svém okolí podezřívá. Dokáže se svým původem někdy zapadnout mezi ostatní? Ve snaze najít odpovědi na nespočet otázek, které jí víří hlavou, se vydává na cestu za svou tajemnou kmotrou. Najde tam klid, bezpečí a útěchu, anebo se ocitne v jámě lvové? Nová kniha autorky, jejíž kniha INK – Tajemství kůže se stala světovou literární senzací, krok za krokem odhaluje tajemství Leořiny rodiny i celého společenství, ve kterém se vám každý zásadní životní moment dostane doslova pod kůži – jako tetování.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , MOBA (Moravská bastei)

Spark , 2018

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jiskra. Přihlašte se a napište ho.

klaraj093
03.01.2024 4 z 5

Ten konec? Cože.. No nic, jdu na třetí díl. Ačkoliv se děj táhl poměrně, tak potřebuju vědět jak to dopadne.
Přišel mi trošku lepší než díl první, co se týče napětí a čtivosti.

anebar
21.02.2023 4 z 5

Krásná obálka, poutavější příběh než jeho 1. část. Plný příběhů, které vás vrací do dětství, ale jste nuceni o nich přemýšlet jinak, což vás jako děti nenapadlo. Jsou zde 2 společenství, jejichž popis nemá daleko od toho uvěřit, že by takto lidi opravdu mohli přemýšlet a žít. Konec přečtete jedním dechem.

Dragoness
02.01.2023 3 z 5

Působí na mě jako kniha pro děti, ale je to napínavé a dobře se čte

Knižní novinky (15. týden)

07.04.2019

Kniha Jiskra v seznamech

v Právě čtených4x
v dalších seznamech2x

anglická literatura tetování pro mládež fantasy

Alice Broadway
britská, 1980