Ilustrovaný slovník francúzsko-slovenský přehled

Ilustrovaný slovník francúzsko-slovenský
https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392003/mid_ilustrovany-slovnik-francuzsko-slov-Hvv-392003.jpg 5 1 1

Každý, kto sa začína učiť cudzí jazyk, rád siaha po slovníkoch. Tento dvojjazyčný obrazový slovník má jednu výhodu oproti bežným – to, čo normálne vidíme len napísané, je tu aj zobrazené. Slovník obsahuje viac ako 6 000 hesiel a výrazov, čo je dobrý základ slovnej zásoby pre začiatočníkov. Po všeobecnej slovníkovo-obrazovej časti nasledujú podrobné registre v cudzom jazyku a v slovenčine, kde si ľahko nájdeme potrebné slovíčko. S takýmto slovníkom je učenie jednoduchšie a zábavnejšie. V edícii Ilustrované dvojjazyčné slovníky vychádzajú tiež anglicko–slovenský, nemecko–slovenský, španielsko–slovenský a taliansko–slovenský slovník.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ilustrovaný slovník francúzsko-slovenský. Přihlašte se a napište ho.

Lessana
18.08.2020 5 z 5

V čase, keď vyšiel tento slovník, mala som už slovníkov plnú policu. Ale spolužiačka ho raz doniesla do školy, a tak sa mi zapáčil, že som si ho hneď zadovážila aj napriek vyššie spomenutému faktu :). Je prehľadný, pekne ilustrovaný, funkčný - kúpu teda neľutujem :).

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ilustrovaný slovník francúzsko-slovenský v seznamech