Ilegální vztahy přehled

Ilegální vztahy https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/5789/bmid_ilegalni-vztahy-f6r-5789.jpg 4 56 56

Jsme generace odsouzená k frustraci z nekonečného množství možností. Naše rodiče drtilo, že se směli posunovat pouze jako vagónky na neperspektivní tovární vlečce. Naši generaci paradoxně deprimuje, že nás žádné koleje nesvírají a že si můžeme jezdit off-road, kdekoliv se nám zlíbí. Oni marně hledali smysl života v uspěchaných manželstvích, my ho lovíme na googlu. Životní rytmus opustil uzavřený kruh zemědělské jistoty jaro-léto-podzim-zima, svištíme na nekonečném tobogánu příležitostí. Vyhraje ten, kdo umře bohatší.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ilegální vztahy. Přihlašte se a napište ho.

maximus13
24.05.2021 4 z 5

Všude je chleba o dvou kůrkách. Kdo je lempl v domovině, bude lempl i v cizině. Kniha o srážce s realitou v cizí zemi. Napsáno velice upřímně. Mohu jen doporučit.

Jamira
09.06.2020 5 z 5

Pripominalo mi to svou atmosferou romany z emigrace, 70.leta a deziluzi. Za me dobry.. :)

růžovámakrela
19.06.2019 2 z 5

Ne že by byla vyloženě trága to schroustat, ale mně to nesedlo, páč prostě nesouznim s lidma, co se v pětadvaceti cejtěj furt moc mladý na závazky, nevěděj co od života chtěj a tak utečou do Ameriky pinglovat do baru a divoce kalit, aby se následně po telefonu mohli rozejít s tim nebožákem, co na ně čeká doma. Eh, sorry, to byl spoiler, ale jenom malej. Kažodopádně napsaný je to parádně, Malinda umí.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Ilegální vztahy v seznamech

v Právě čtených1x