I v blázinci se dá žít přehled

I v blázinci se dá žít https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508865/bmid_i-v-blazinci-se-da-zit-RQ0-508865.png 2 18 18

Dokud máme zdarma vstup do přírody, nezpoplatněný kyslík k dýchání a neomezovanou lásku se vším, co k ní patří, není důvod k zoufalství. Oblíbená autorka řady populárních knih opět otevřeně a bez servítek komentuje dění kolem sebe i ve světě a vypráví nenapodobitelným stylem o svých pozoruhodných příhodách, o dobrodružných cestách po krásách naší země, o radostech a strastech prožívaných na své chalupě, o životních vrcholech, pádech a zvratech. Autorka potvrzuje, že není podstatný věk, ale přístup k životu, a navzdory všem ranám osudu je třeba vždy hledat to dobré a nikdy se nevzdávat. Ať nám svět připadá sebebláznivější, i tak se v něm dá žít, a ne jen přežívat. Kniha je vyzdobena půvabnými ilustracemi Terezy Budilové.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize I v blázinci se dá žít. Přihlašte se a napište ho.

Dagmar58
24.03.2024 1 z 5

Pro mě snad nejslabší kniha autorky, mám pocit, že už tzv. "vaří z vody". Její první knihy se mi líbily, byly vtipné a čtivé, což se o těch posledních moc říct nedá. Škoda.

maure
16.09.2023 odpad!

Nedočteno. Nudný popis navštívených míst, obohacený komentáři a názory autorky. Nebrat.

Blanka1964
22.08.2023

Úplně nejslabší...občas jsem po téhle autorce sáhla jako po oddychovce, ale tohle bylo hodně slabé. Nezáživné, sebestředné...spíš jsem to přeskákala, než přečetla...asi už nikdy více. Stačilo..

Kořist, Ty chladné oči a další knižní novinky (11. týden)

12.03.2023

Kniha I v blázinci se dá žít v seznamech

v dalších seznamech1x