I když se směju, musím plakat přehled

I když se směju, musím plakat https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203272/mid_i-kdyz-se-smeju-musim-plakat-JeO-203272.jpg 4 93 93

Další z řady bestsellerů populárního němckého spisovatale se odehrává v době dramatických změn, jež hýbou Evropou na sklonku osmdesátých let: pád berlinské zdi, puč proti Gorbačovovi, izraelso-palestinský konflikt i drama v současném Sarajevu.

Literatura světová Romány
Vydáno: , Svoboda

Auch wenn ich lache, muss ich weinen , 1993

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize I když se směju, musím plakat. Přihlašte se a napište ho.

Martin1974
09.03.2024 5 z 5

Skvelý veselo smutný príbeh, ktorý sa odohráva začiatkom 90 tych rokov a ktorému asi ťažko prídu na chuť tí, čo v tej dobe boli iba deti, alebo sa vtedy práve narodili.

denib
20.12.2022 3 z 5

Většinou mám knihy od pana Simmela ráda, ale tahle mi moc nesedla. Nemohla jsem se dlouho začíst a vlastně mě to opravdu začalo bavit až před koncem. Přitom je kniha zajímavá, nadupaná informacemi, místy vtipná. Akorát že hlavní hrdina je takový bolestín. Ano, nemá to v životě lehké, ale té jeho sebelítosti bylo na mě až moc. Po přečtení ve mně zůstává takové smutné zamyšlení nad tím, co jsme my lidé vlastně zač.

martini.ce
13.09.2020

Nemohla jsem se do ní začíst, nebavila mě a odložila asi po 30 stránkách. Nechávám bez hodnocení.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha I když se směju, musím plakat v seznamech

v dalších seznamech1x