Hviezda z nocľahárne přehled

Hviezda z nocľahárne
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345066/bmid_hviezda-z-noclaharne-27E-345066.jpg 4 264 264

Elza je desaťročné dievča s hrivou a hlasom leva. Okrem množstva nepoddajných vlasov má mladšieho brata - obrovské bábätko Hanka a päťročnú sestru Pippu, čo po nej vždy všetko opakuje. Spolu s mamou a otčimom Mackom žijú momentálne v nocľahárni, no Elza sníva o tom, ako bude hviezdou zábavných programov, a neustále si preto vymýšľa nové a nové vtipy. Dospelí ich však nie vždy pochopia, celkovo sú dosť nechápaví, najmä Mack. Toho by Elza najradšej videla na Mesiaci. Život v nocľahárni sa jej však čoskoro začne páčiť...... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Slovart (SK)

Bed and breakfast star , 1994

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hviezda z nocľahárne. Přihlašte se a napište ho.

Lovehorses365
18.02.2024 5 z 5

uzasnyyyyyy!

spongy
04.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Moje nejoblíbenější kniha, když mi bylo 10, 11, 12 .... let. A zároveň první setkání s autorkou, která se pak stala mojí jasnou favoritkou. Knihu jsem četla asi 10x!

100%
Vtipné vyprávění v ich formě. Hlavní postava Elsa je upovídaná holka, která miluje vtipy. Její glosování děje je opravdu vtipné.
Příběh jemně vykresluje a ukazuje ,,netradiční" rodiny. (Její táta je nevlastní, rodina nemá peníze a dostane se do nouzového bydlení.)
Hrozně moc vtipné ilustrace od Nicka, který ilustruje všechny Jacquelineniny knihy.
Šťastný konec.

Zlatinka.Emilly
21.10.2022 4 z 5

Jsem se podivovala nad matkou Elsy. Ona věděla o tom, že nevlastní otec dělá velké rozdíly mezi Elsou a jeho vlastní dcerou, proč nezakročila? Elsu to však nezatvrdilo, ale možná víc posílilo do života.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hviezda z nocľahárne v seznamech

v dalších seznamech3x

Jacqueline Wilson