Husitský král - díl II. přehled

Husitský král - díl II. https://www.databazeknih.cz/img/books/empty_bmid.jpg 4 15 15

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Husitský král - díl II.. Přihlašte se a napište ho.

Átina--
03.02.2022 5 z 5

Krásná kniha, poutavé osudy postav i jejich vývoj. Mistrovské, čtivé dílo. --- Můj názor je, že kdyby se všude nezdůrazňovalo, že se jedná o nedokončený román, nikdo by to nepoznal. Nedokončený opravdu není.

Kuža007
14.07.2018 4 z 5

Pokračování úspěšného prvního dílu o Jířím z poděbrad. Škoda, že ten není tak docela úplný, ale je to pochopitelné.

lampernaqui
07.07.2015 3 z 5

Dočtený i druhý díl, který je vlastně posledním románem (nedokončeným) pana Jiráska. První část se mi sice líbila více, ale i tak se jedná o slušný historický román a kupodivu jsem se i orientoval kdo je kdo, což je u české historie u mě problém. Každý má tři jména, pochází já nevím odkud a pokud možno, tak si to jméno párkrát za život změní. Pokoušel jsem se přečíst knihu od paní Vaňkové, ale bohužel, tam jsem se ztrácel. Díky Vondruškovým detektivkám jsem však zase dal české historii šanci a vyšlo to.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Husitský král - díl II. v seznamech

v dalších seznamech2x