Hry ve třech přehled

Hry ve třech
https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378456/bmid_hry-ve-trech-DR7-378456.jpg 4 21 21

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hry ve třech. Přihlašte se a napište ho.

Naias
01.07.2021 4 z 5

Ako sa vraví, kdo umí, umí. Myslím zábavne písať. Tak ako som si užila Mužov v ofsajde, hoci nie som futbalový fanúšik, a Proč bychom se netopili, hoci nie som vodáčka, tak som si užila Hry ve třech, i keď som golf nikdy nehrala (viem, že mi to neslúži ku cti, ale aspoň som neklesla tak hlboko, aby som hrala kroket). Ale predsa len mám viac teoretických znalostí, než oná dievčina, ktorá ani nevedela, ako sa drží caddie. Musím poznamenať, že P1tr sa mýli, nekritické ospevovanie golfu na mňa nijak podivne ani nezmyselne nepôsobilo. Nekritické ospevovanie nie je vlastné len golfovým nadšencom, tiež som toho schopná, takže vcítenie sa do Wodehousovho zanietenia nebolo také ťažké. Isteže by som si to ako hráčka golfu užila viac, ale Wodehousov humor, jeho irónia či sebairónia, sú úchvatné aj bez odborných znalostí.

Greenfingers
01.12.2019 5 z 5

Nikdy bych si ani na chvilku nemyslel, že u golfu bývá taková legrace. Snad je to jen tím, že P.G.Wodehouse dokáže spolehlivě zaujmout a pobavit za "každého počasí".

pepa4081
26.07.2019 4 z 5

Čtení této knihy jsem se trochu obával, aby mne nenudila. Tvoří ji dvanáct asi dvacetistránkových povídek, všechny o golfu. A já nejsem žádný velký fanda sportů, ani jako divák, natož čtenář. Bál jsem se zbytečně.
Jako vždy u pana Wodehouse jsou zde také trable s láskou a vše je popisováno s úžasným vtipem a nadsázkou. Pan Wodehouse mne prostě baví, ať už píše o čemkoli. Výborná zábava – doporučuji.
Velmi uspokojivé.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hry ve třech v seznamech