Hrůzy lásky a nenávisti přehled

Hrůzy lásky a nenávisti https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476243/bmid_hruzy-lasky-a-nenavisti-qNY-476243.jpg 4 197 197

Dva napínavé psychologické příběhy, které spojuje téma křivdy a bezpráví, vypráví čtenářům doktor Landa známý z knihy Den jako stvořený pro vážnou známost. V prvním příběhu autorka vylíčila člověka chorobně toužícího po moci, ve druhém rozvíjí příběh úspěšné ženy, které se vrací zapomenutá minulost jako pomsta otce její nemanželské dcery.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hrůzy lásky a nenávisti. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
15.02.2024 4 z 5

I když už je kniha "pár" let vydaná, je děsivé, jak odráží i současnou realitu.

Radka1911
11.02.2024 4 z 5

Zdena Frýbová byla dlouhou dobu mou nejoblíbenější českou spisovatelkou. Hrůzy lásky a nenávisti jsou přímo nabité emocemi - a jsou to skutečně "hrůzy".

heavy66
09.09.2023 3 z 5

Komunální příběhy lásky a nenávisti na mě působily jako špendlíky zaražené pod nehty! Prokletá bezmoc tváří v tvář obyčejnému zlu v podobě tupého idiota, který má moc ubližovat a pronásledovat. Při čtení mě svědilo celé tělo, měl jsem sto chutí toho chlapa praštit. Frýbová umí!

Knižní novinky (37. týden)

12.09.2021

Kniha Hrůzy lásky a nenávisti v seznamech

v Právě čtených2x
v dalších seznamech1x