Hriech prvej noci přehled

Hriech prvej noci
https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382076/bmid_hriech-prvej-noci-uiz-382076.jpg 4 123 123

Jana Pronská, jedna z našich najobľúbenejších spisovateliek a nekorunovaná kráľovná slovenskej historickej romance, má na svojom konte už šestnásť románov. Štvrtý z nich, Hriech prvej noci, vám prinášame v novom vydaní. Keď sa zhýralec Gabriel de Richnau v deň svojich dvadsiatych ôsmych narodenín ožení s krásnou Kristínou, nevlastnou dcérou vypočítavej vdovy Eufrozíny Peréniovej, ide mu iba o to, aby splnil otcovu poslednú vôľu a získal rodinný majetok. A tak hneď na druhý deň opustí mladú manželku i Richnavský hrad, rozhodnutý pokračovať v doterajšom neviazanom spôsobe života. Cesty osudu sú však nevyspytateľné...... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Hriech prvej noci. Přihlašte se a napište ho.

Senza Jenka
24.02.2024 3 z 5

Je to takové... naivní, trochu banální. A dost pohádka, ale docela roztomilá.

dracek 07
31.10.2022 5 z 5

Knihu jsem přečetla za dva dny ...příjemné čtení , hezký příběh ..cetla se mi velice dobře ..

MarkétaI.
20.06.2020 2 z 5

Příběh se mi zdál zajímavý, tak jsem si knihu koupila, bohužel přišlo zklamání. Knihu jsem dočetla do konce s velkou námahou.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Hriech prvej noci v seznamech

v Právě čtených1x
v dalších seznamech1x