Princezna Duny přehled

Princezna Duny https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/530328/bmid_princezna-duny-65a6bef505929.jpg 4 6 6

Hrdinové Duny série

< 3. díl

Děj se odehrává dva roky před Princeznou Duny a je to dosud nikdy nevyprávěný příběh dvou klíčových žen v životě Paula Muad'Diba – princezny Irulan, jeho ženy jen podle jména, a Paulovy skutečné lásky, Fremenky Chani. Obě ženy se stanou ústředními postavami Paulovy císařské vlády, která se rozprostírá po celé galaxii.

Literatura světová Romány Sci-fi
Vydáno: , Baronet

Princess of Dune , 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Princezna Duny. Přihlašte se a napište ho.

ArkAngel
13.05.2024 3 z 5

Český Atreides hodnotí Dunu: Miliontá padesátá sedmá kniha ze světa Duny je vcelku příjemnou a čtivou jednohubkou, kdy se autoři rozhodli vyždímat ještě o trošku více již provařené období... a to i kvůli tomu, že se zrovna tyhle postavy objevují ve filmu. Říkám si ale, že si některé interakce mohli autoři odpustit, protože se takhle před událostí původní knihy budou znát všechny postavy mezi sebou a každá z nich bude mít za sebou ještě jedno nebo dvě obří dobrodružství.

KubaHanzelin
05.04.2024 3 z 5

Jako samostatná kniha by Princezna Duny fungovala dobře, ale jakožto součást obrovské série moc ne, víceméně se jedná jen o "pračku na peníze" kde dostanete poměrně obyčejný a lehko předvídatelný příběh, který si autoři možná mohli odpustit..
Co třeba prozkoumat jiné časové období než okolo originální Duny a dávné historie?:)

Dokonalé městečko, Šašek a další knižní novinky (11. týden)

10.03.2024

Kniha Princezna Duny v seznamech